dinsdag
nov292011

 

Vlnr: Patrick de Jonge,  Paul Quaedvlieg, Serge Geyens, Liselotte Tekstra, Hans van Geel 

dinsdag
aug102010

 

Paul Quaedvlieg

Paul.quaedvlieg@zonbedrijfsartsen.nl

klik hier

 

Serge Geyens

Serge.geyens@zonbedrijfsartsen.nl

klik hier

 

Patrick de Jonge

Patrick.de.jonge@zonbedrijfsartsen.nl

klik hier


Liselotte Tekstra

Liselotte.tekstra@zonbedrijfsartsen.nl

klik hier

 

Hans van Geel

Hans.van.geel@zonbedrijfsartsen.nl

Klik hier


 

Bedrijfsartsenmaatschap ZoN (Zuidoost Nederland) bestaat uit vier geregistreerde bedrijfsartsen te weten Liselotte Tekstra, Hans van Geel, Paul Quaedvlieg, Patrick de Jonge ( per 01-12-2013)  en Serge Geyens, bedrijfsmaatschappelijk werk/coach. Ieder van hen heeft  afzonderlijk meer dan 10 jaar ervaring binnen zowel kleine, grote als zeer grote organisaties in alle bedrijfstakken.

Bedrijfsartsenmaatschap ZoN, ( sinds 2011 opgericht ) heeft een moderne kijk op verzuim die vernieuwend is, waarbij de focus niet alleen op het medische ligt maar vooral op preventie en vitalisering van het personeel.  

Zo gaan zij samen met bedrijven op zoek naar een best passende uitvoering van verzuimbegeleiding en preventie, die tevens aansluit bij de visie en de identiteit van het bedrijf. Ze onderzoeken de mogelijkheden van een maximale en duurzame inzet van medewerkers en stemmen dit af met leidinggevende en medewerker en kijken niet alleen naar de beperkingen maar vooral naar de nog aanwezige mogelijkheden. Om deze korte lijnen te waarborgen hebben zij spreekuur op de locatie van de klant. Transparant en integer.

Info@zonbedrijfsartsen.nl

T +31 (0)43 3020224

F +31 (0)842 210726

Adres:
Bedrijfsartsenmaatschap Zuidoost Nederland / ZoN
Mergelweg 545
6212 NJ Maastricht